Zhodnotenie futbalových kempov FUTBALOVÝ TALENT v ročníkoch 2017 –  2021

Počas kempov v ročníkoch 2017 – 2021 sme sa zamerali na špecializáciu individuálnej techniky chlapcov a dievčat.  Pod vedením profesionálnych trénerov Viktora Miku z MŠK Žilina a Mariána Berkyho reprezentačného trénera vo futsale a ďalších výborných trénerov špecializujúcich sa na rozvoj techniky mohli deti zažiť skvelé tréningy, prednášky,   workshopy.

Chlapci a dievčatá sa v našich kempoch mali možnosť  stretnúť s hráčmi z MŠK Žilina  Boženíkom, Bernátom, Pečovským … s hráčmi MFK Ružomberok, s bývalými reprezentatami Marekom Saparom, Radoslavom Zabavníkom, Ondrejom Debnárom a taktiež s Jánom Lašákom (hokejový brankár majster sveta z Göteborgu. 2002).

Počas našich kempov deti zažili okrem futbalových tréningov, aj množstvo zábavy pri súťažiach: meranie rýchlosti strely, FOOTGOLF, Sparťan race, plážový futbal, Liga majstrov, Majstrovstvá sveta, nohejbal, futbalové kvízy, spoločenské súťaže, lanovú dráhu, výlety na tréning aj zápas  MFK Ružomberok – Levski Sofia, opekačky … viď referencie, galéria

Našou najpodstatnejšou víziou je pomáhať talentovaným deťom rôznymi formami. Zdarma pobyty, tréningy, lopty, dresy, DVD tréning techniky, ceny, darčeky :).

Podporili sme talentované deti a mládež: Počas 4 ročníkov sme podporili kempom zdarma až 15 futbalových talentov.

Ďalšia podpora talentovanej mládeže: výrazne zľavy za pobyty v kempoch, zdarma dresy, lopty, darčeky, ceny a ďalšie formy podpory.

 

Tréningy v kempoch boli zamerané na:

  • ovládanie lopty  rôznymi spôsobmi
  • Rýchlosť s loptou
  • Hra 1v1,2v1 (obchádzanie súpera , prepínanie do obrany)
  • Prihrávanie a spracovanie lopty
  • Zakončenie po obchádzaní, po spracovaní, z prvého dotyku s loptou
  • Hra 2v1,2v2,3v2,3v3,4v3,4v4,5v4,5v5
  • Turnaje , súťaže, futbalové hry, zábava
  • Teória individuálnych technických zručností  hráča AKO-KEDY-KDE počas zápasu využívať naučené technické zručnosti

 

Každý rok obohacujeme kempy novinkami ako sú: atraktivity do súťaží, návštevou osobností, futbalové výlety, novinky z oblasti tréningového procesu a samozrejme zábavy. 🙂

 

Comments are closed.